دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


دفاع از رساله دکتری نخستین دانشجوی اخلاق زیستی کشور
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، خانم دکتر فروزان اکرمی ـنخستین دانشجوی دکترای پژوهش محور اخلاق زیستی کشور از مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با درجه عالی از رساله دکتری خود دفاع و فارغ التحصیل گردید.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی در آذرماه 96
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمود عباسی رییس پنجمین کنگره بین المللی حقوق پزشکی با عنوان "حقوق دارویی" با اشاره به برگزاری این کنگره در تاریخ های 22 و 23 اذرماه سال جاری در استان البرز تاکید کرد این کنگره با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی و با حضور اندیشمندان فقهی حقوقی اخلاقی و داروسازی و با هدف ایجاد زمینه همفکری همگرایی و تعامل سازنده اندیشمندان حوزه های یاد شده برگزار می شود.
 ١٣٩٦/٠٧/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری اولین کنگره بین المللی حقوق سلامت در آذرماه 96
مرکز پژوهشی اخلاق زیستی و حقوق سلامت، مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و انجمن علمی حقوق پزشکی ایران با همکاری و مشارکت برخی مراکز علمی داخلی و خارجی نخستین کنگره بین المللی حقوق سلامت با عنوان "حقوق متقابل پزشک و بیمار" را در تاریخ 25 و 26 آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار می کنند.
 ١٣٩٦/٠٧/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
حقوق شهروندی از اولویت های معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری است
مدرسه تابستانی "حقوق شهروندی با تأکید بر گروههای خاص" عنوان برنامه ای بود که توسط معاونت تحقیقات، آموزش و حقوق شهروندی معاونت حقوقی رئیس جمهور و دانشگاه مفید قم (کلینیک حقوقی) در این دانشگاه برگزار شد و دانشجویان به یادگیری مباحث در چهار حوزه‌ی حقوق بیماران، حقوق مهاجران، حقوق سالمندان، حقوق روستائیان پرداختند. مبحث حقوق بیماران یکی از کارگروه های مورد توجه و تازه این مدرسه بود که دکتر محمود عباسی متخصص حقوق پزشکی از دانشگاه سوربن موضوع تبارشناسی و مفهوم شناسی حقوق بیماران را مورد بررسی قرار دادند..مدرسه تابستانی فرصتی شد تا در حاشیه کارگاه حقوق بیماران با ایشان به گفتگو بنشینیم.
 ١٣٩٦/٠٧/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.